Classen

Спеціалістам

Контакти для партнерів

Інформація про товари

Ламінована підлога

+38 (044) 364 72 37

Плінтус

+38 (044) 364 72 37

Адреса

ТОВ "Классен Україна"

08130, Україна, Київська обл.,
СК Чайка, вулиця Антонова,8-А

(044) 364-72-37

Європа

Румунія
Razvan Istvan
+40 740 242 942
razvan.istvan@classenfloor.pl

Румунія
George Balasa
+40 744 661 639
george.balasa@classenfloor.pl

Румунія
Lucian Tudorache
+40 752 955 437
lucian.tudorache@classenfloor.pl

Чеська Республіка / Словаччина
Aldona Świętoniowska-Urbisz
+48 668 135 074
aldona.swietoniowska-urbisz@classenfloor.pl

Болгарія
Karolina Solich-Litkowiec
+48 883 349 742
karolina.solich-litkowiec@classenfloor.pl

Угорщина
Istvan Molnar
+36 202 924 065
istvan.molnar@classen.com.pl

Литва / Латвия / Эстония
Małgorzata Kacprzak
+48 698 683 203
malgorzata.kacprzak@classenfloor.pl

Прес-служба

info@classen.ua

Наш сайт використовує файли cookie для того щоб забезпечити максимальну зручність користувачам.