Classen

Referent ds. zakupów

miejsce pracy: Rybnik

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • samodzielność w działaniu i umiejętności rozwiązywania sytuacji problemowych,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy i znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

  • Bieżąca realizacja zakupów towarów handlowych (sporządzanie i monitorowanie zamówień w wewnętrznym systemie informatycznym),
  • Monitoring dostaw i zwrotów,
  • Analiza stanów magazynowych i podejmowanie odpowiednich działań mających na celu utrzymanie zapasów na odpowiednim poziomie,
  • Współpraca z działem handlowym, magazynu oraz działem księgowości,
  • Budowa oraz rozwijanie dobrych relacji z dostawcami,
  • Aktualizacja danych logistycznych w wewnętrznym systemie informatycznym.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z systemem premiowym,
  • Praca w systemie hybrydowym lub zdalnym,
  • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop i telefon służbowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Benefity pracownicze.

Klauzula informacyjna dla kandydatów