Classen

Samodzielny/a księgowy/a

miejsce pracy: Zwonowice k. Rybnika

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne kierunkowe – rachunkowość/finanse/księgowość,
  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu rachunkowości i finansów,
  • Znajomość oprogramowania SAP (moduł FI),
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Zdolności analityczne,
  • Zdolność organizacji pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel).

Zadania:

Do głównych obowiązków nowozatrudnionej osoby będzie należało:

  • Wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych,
  • Kontrola kompletności i rzetelności dokumentów księgowych,
  • Wystawianie dokumentów księgowych: kompensat, not, faktur,
  • Uzgadnianie sald rozrachunków, potwierdzenie sald,
  • Obsługa płatności bankowych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Przygotowanie JPK VAT oraz Informacji Podsumowującej.
  • Sporządzaniu sprawozdań GUS,
  • Udział w przygotowaniu sprawozdania finansowego.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • Benefity pracownicze, tj. dodatek do urlopu wypoczynkowego, paczki na święta.

Klauzula informacyjna dla kandydatów