Classen

Kontakt dla partnerów

Informacje kontaktowe dla naszych partnerów.

Produkty

Podłogi

+48 668 654 155 | +48 668 328 638

Listwy

+48 668 654 043

Classen Floor Systems Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia
44-292 Zwonowice
+48 (32) 429 20 00
biuro@classenfloor.pl
NIP: 206 000 10 79

Dojazd

Przedstawiciele handlowi

Polska

Obszar północno-zachodni
Tomasz Biesiada
+48 606 318 310
tomasz.biesiada@classen.com.pl

Obszar północno-wschodni
Wojciech Czyżniakowski
+48 608 479 573
wojciech.czyzniakowski@classen.com.pl

Obszar południowy
Natalia Marzec
+48 883 342 474
natalia.marzec@classen.com.pl

Europa

Rumunia
Razvan Istvan
+40 740 242 942
razvan.istvan@classen.com.pl

Rumunia
George Balasa
+40 744 661 639
george.balasa@classen.com.pl

Rumunia
Lucian Tudorache
+40 752 955 437
lucian.tudorache@classen.com.pl

Bułgaria
Bistra Matova
+359 887 201 535
bistra.matova@classen.com.pl

Węgry
Istvan Molnar
+36 202 924 065
istvan.molnar@classen.com.pl

Litwa / Łotwa / Estonia
Aleksejus Jermolajevas
+37 0 612 75090
aleksejus.jermolajevas@classen.com.pl

Inwestycje

Bogusław Moszyński
Koordynator ds. Inwestycji
+48 694 433 044

Biuro prasowe

Imago PR
Agencja PRowa

Monika Wawszczyk
m.wawszczyk@imagopr.pl
+48 (32) 697 120 725

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.